Witaj na stronie poświęconej zarabianiu w internecie! Znajdziesz tu szczegółowe informacje o różnych programach zarobkowych oraz linki do rejestracji.

 

Najciekawsze polskie serwisy zarobkowe:

 

3ziko.pl

3ziko.pl

Szybko rozwijający się program oferujący dużo możliwości. Są tu trzy rodzaje płatnych klików, możliwość zarabiania na pobieraniu plików, wykonywaniu zadań, promowaniu PTP, surfowaniu w surf.3ziko.pl i okresowo pojawiających się innych okazjach. Ostatnio pojawiła się nowa sekcja zarobkowa o nazwie Kryptokone, umożliwiająca zarabianie na różnych stronkach w kryptowalutach i odbieranie wypłat w złotówkach w 3ziko. Można brać udział w aukcjach i wystawiać własne, rozmawiać z innymi na czacie czy przez prywatne wiadomości. Wypłaty zarobków są błyskawiczne. Serwis oferuje wiele możliwości dla reklamodawców.

 

Dukacik.com

dukacik.com

Jeden z ciekawszych polskich serwisów zarobkowych. Na uwagę zasługuje wielopoziomowy system poleconych oraz dobrze zliczające PTP. Klików jest dużo, więc zarabia się dość szybko. Minimum do wypłaty bardzo niskie. Admin co jakiś czas realizuje nowe ciekawe pomysły.

 

Ekspon.com

Ekspon.com

Profesjonalnie zrobiony serwis rzetelnego i uczciwego admina. Oferuje solidny zarobek za klikanie w reklamy. Program jest obecny na rynku już od dłuższego czasu, jednak pomimo wielu zalet i dużej stabilności ciągle jest niedoceniany przez klikaczy - a szkoda.

 

FortunataPTR

FortunataPTR

 

 

 

Jeden z nowszych serwisów zarobkowych. Oferuje możliwość zarabiania za czytanie maili, odwiedzanie stron reklamodawców, pobieranie plików, promowanie PTP. Zapraszam do zapisu - program ma jeszcze niewielu użytkowników, więc jest szansa na zdobycie pokaźnej siatki poleconych, dzięki której zarobki znacznie wzrosną. Na uwagę zasługują comiesięczne konkursy aktywności oraz trwający do uzyskania 1000 użytkowników konkurs poleconych. Program jest wypłacalny. Minimum do wypłaty nie jest najniższe (10 zł), ale co jakiś czas jest okresowo obniżane. Ponadto najaktywniejsi wypłacają bez minimum.

 

Bogacz.info

bogacz.info

Serwis zarobkowy uczciwej adminki. Do dyspozycji uczestników są kliki płatne i konkursowe (czasami o dość dużej wartości), płatne pobieranie plików, autosurf oraz promowanie PTP. Bardzo dobre są zarobki z poleconych, więc warto się o nich postarać. W programie trwa konkurs na poleconych. Zapraszam!

 

Click.Mail

Click.Mail.pl

Jeden z ciekawszych programów bardzo doświadczonej i uczciwej adminki. Oferuje sporo klików, możliwość promowania PTP, zarobki z ustawienia strony startowej oraz pisania postów na forum. Dzięki temu każdy może dostosować sposób zarabiania do własnych potrzeb i możliwości. Zarobki z poleconych są przyzwoite, minimum do wypłaty jedno z najniższych najniższych (5 zł). Zapraszam do zapisu!

 

ForsaPL

ForsaPL.info

Jeden z ośmiu serwisów należących do firmy Anti-Tau. Zarobić w nim można klikając w kliki płatne i konkursowe, surfując, pobierając pliki, a także promując PTP. Klików zwykle nie jest dużo, ale mają one sporą wartość, więc się opłaca. Stosunkowo niskie minimum do wypłaty sprawia, że program jest atrakcyjny dla klikaczy. Od niedawna organizowane są comiesięczne konkursy aktywności, których zwycięzcy mają prawo do zamówienia wypłaty bez minimum. Opłaca się też zbierać poleconych. 

  

 

Serwisy zagraniczne warte polecenia:

 

ClixSense

ClixSense

Jeden z lepszych serwisów zarobkowych, płacący w dolarach. Codziennie jest spora ilość klików, a nowe pojawiają się przez cały dzień. Można zainstalować dodatek do przeglądarki, powiadamiający o nowych reklamach. Oprócz klików można zarabiać na wykonywaniu różnych zadań oraz wypełnianiu ankiet (w języku polskim). Program jest wypłacalny od lat.

 

Fairground-Clickers PTR

Fairground-Clickers

Angielskojęzyczny serwis płacący w dolarach. Dziennie można zarobić kilka centów, i to bez poleconych. Klików jest dużo w kilklu sekcjach. Po trwających kilka miesięcy problemach, znowu wróciły szybkie wypłaty na Payza.

Jest to świetny serwis dla ludzi aktywnych - jest dużo klików i maili, można sobie kupić własną stronę z klikami czy wziąć udział w aukcjach. Co miesiąc są 4 konkursy aktywności z nagrodami pieniężnymi i punktowymi. Tak więc naprawdę warto się tam zapisać!

Minimum do wypłaty to tylko 2$, które można zarobić w ciągu miesiąca bez poleconych.

Więcej na temat zarabiania w Fairground-Clickers przeczytasz tutaj.

 

DonkeyMails

DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Wypłacalny serwis z dużą ilością płatnych klików i maili oraz niskim minimum do wypłaty. Poszczególne kliki nie mają zbyt dużej wartości, dzięki czemu program jest od lat stabilny finansowo. Jest tu wiele dodatkowych możliwości - zapisz się więc i zarabiaj!