Konkursy PTP:

Jednym z przyjemniejszych sposobów zarabiania w internecie jest promowanie PTP. Nie wymaga ono zbyt wiele czasu, a zarobki są naprawdę niezłe - pod warunkiem, że wiesz co i gdzie promować.

Na tej stronie znajdziesz kilka podpowiedzi, w jaki sposób promować PTP, aby na tym zyskać, a nie stracić.

 


Poniżej prosty sposób na darmowe promowanie PTP - radzę się pospieszyć, zanim warunki zmienią się na gorsze.

  1. Rejestrujesz się w Mega-Surf - na przykład klikając tutaj (całkowicie za darmo).
  2. Na start dostajesz bardzo dużo punktów, które możesz przeznaczyć na wyświetlenia linków PTP.
  3. Po zalogowaniu wchodzisz w zakładkę Opcje -> Moje reklamy.
  4. Na dole tabeli o nazwie Reklamy PTC klikasz w link Dodaj reklamę PTC i dodajesz interesujący Cię link PTP, który można promować w Mega-Surf.
  5. Opłaca się tu promować między innymi linki PTP takich programów: 3ziko.pl, Dukacik.com, Carmenclick.com, Bogacz.info, FortunataPTR.pl, AdNet.biz.pl, Twoja Reklama.
  6. Czekaj na zaakceptowanie dodanej strony przez administratora. W trakcie oczekiwania możesz surfować, żeby zdobyć więcej punktów na wyświetlenia Twojego linku PTP.
  7. Po zaakceptowaniu strony dodaj do niej posiadane punkty - i gotowe.
Gdy skończą się punkty w surfie, trzeba będzie zdobyć nowe - albo surfując, albo klikając, albo kupując (wszystkie opcje są opłacalne). 

Życzę wysokich zarobków zanim pogorszą się warunki!


Opłacalne promowanie PTP non-uv

Stawki za promowanie PTP typu non-uv przeważnie nie są wysokie, jednak jest to najbardziej opłacalny rodzaj promowania.
Możliwości zarabiania na tego rodzaju PTP oferują na przykład takie programy: 3ziko.pl, Dukacik.com (pierwszy link do promowania), Carmenclick.com, Bogacz.info, FortunataPTR.pl, AdNet.biz.pl, Imperium Reklamy, Zielony Mail (trzeci link PTP), Prizes.pl, 3korony.info.

Aby zarobić, trzeba kupić najtańsze kliki PTP w zaakceptowanym serwisie, w którym jest to opłacalne. Najlepiej kupić reklamę z zarobków, bo wtedy najczęściej jest taniej, a poza tym nie trzeba robić przelewu.
Opłaca się kupować reklamy PTP non-uv w tych serwisach: BiznesMails, Złotóweczka, AdBiznes, Click.Mail, Dukacik, Carmenclick, AdNet, 2zlote, FortunataPTR, ForsaPL