Tutaj znajdziesz sprawdzone informacje na temat polskich serwisów zarobkowych.

 

Wizyt.eu

Wizyt.eu 

Solidny program solidnego admina. Sposobów zarabiania nie jest zbyt wiele, ale kliki i maile mają tu swoją wartość. Nie można "zaliczyć" kilku klików równocześnie - co jest pewnym utrudnieniem dla klikaczy, ale gwarantuje znacznie większą skuteczność reklamy. Pomimo dość wysokiego minimum do wypłaty mogę z czystym sumieniem polecić ten serwis - jeśli będziesz aktywny i nie zniechęcisz się zbyt szybko, to na pewno nie pożałujesz. A jeśli uzbierasz siatkę poleconych, to Twoje zarabianie będzie dużo szybsze. Zapraszam!

Ostatnio pojawiły się w Wizycie konkursy aktywności, w których można dodatkowo wygrać kilka złotych. Admin zapowiada, że będą się one odbywały co miesiąc - tak więc warto tu być!

 

Carmenclick

carmenclick.com

Rozwijający się i wypłacalny serwis. Aktualnie ma sporo klików punktowych, czasami pojawiają się kliki płatne i maile, a nawet inne formy zarobku. Dodatkowo jest dobrze zliczające ptp. Niskie minimum do wypłaty i tanie reklamy sprawiają, że program zyskuje coraz więcej użytkowników i reklamodawców. Polecam - ta strona może jeszcze sprawić niespodziankę!